I will NEVER SAY NEVER
Pajinaks :3 Tags,vlogs, diy.....

Každou STŘEDU a SOBOTU nový článek pokud to budu stíhat
Pajinaks


I AM AUNICORN ♥♥♥

Listopad 2014

Strašidelná Sín 20 :)

29. listopadu 2014 v 20:49 | Paja |  Moje příběhy

Je tady :D

Ketrin otevřela truhli s nadpisem Ketrinka přítelkyně.Byl tam dopis kde bylo napsáno!
Ketrin nejsi ta pravá.Vím že mě asi miluješ seš jen dítě.Hraješ si jenom i když jseš těhotná ale prostě to neklape.
Jestli to jednou přečteš tak mě asi zabiješ.
A tak jsem se rozhodl jednou spáchat sebevraždu.Tak to je asi vše. 20.10. 2014

V dalším dopise: 9.9. 2014
Ketrin nejsi nějaká jsi taková trapná.
Nevím jestli tě miluji dokážu vydržet utrpení s tebou. Možná jednoho dne to nezvládnu a pro tebe to dám abys byla štastná. Vím že to dokážeš. Mě přestat milovat. Odpustmi,.. :(V dalším dopise.:
5.9. 2014

Seš taková Divná holka možná tě někdy budu milovat.Já to zvládnu Si moje ale.-.......Blbá přítelkyně.Chci ti jednou říct že... To byla blbost ti říct miláčku.

Další dopis a poslední: 22.6. 2013

Ahoj.
Tady Jack Moje zlato je těhotné.Asi to bude holčička určitě Ketrin.Dostal jsem od miláčka velkou pusu.Jak to Ketrin přečetla tak jí to vyrazilo dech !!!!


A řekla si že to byla bazna.

Strašidelná Sín 19

14. listopadu 2014 v 15:52 | Paja |  Moje příběhy

Strašidelná Sín 19 a je tady !

Dlouho jsem tu nebyla to se omlouvám :)


Ketrin šla z nemocnice,a pak domů radostně zavolala Jackovi ale nebral to Ketrin si lehla na postel a říkala jsi.Co mu je ? Za chvíli bylo ve zprávách tragická nehoda usmrtila 4 lidi ,Ketrin to vyrazilo dech a přálasi aby neumřel naštěstí říkali že jeden má velké poranranění ale žije Ketrin byla ráda sedla jsi na postel a hladila jsi bříško a říkala tatínek se vráti o půl osmé byli zpráva večerní a že jeden v sanicce, Ketrin se šla na večeřet a a pak spát druhý den se dozveděla že ..Jack umřel :( Rozplakala jse .A to měla být svadba řeklasi že už mě je 17 a jemu bylo skoro osmnáct měl by za 2 dny :( Proč !? Pomatuji si jak jsme si spolu užila hlavně na té chatě to bylo dobrý ale on umřel! Ketrin chvílku přemýšlela že pojede na chatu.
Ketrin poprosila rodiče jestli by jí neodvezli na chatu na pár dní. Otec řekl že jo.
Ketrin:No super! jedu tam, ale neee..
A rozbrečela jse.
Jak tam dojela šla k stromu kde byl jejich první polibek.Všechno si prošla.A říkala jsi vím že tu jsi Jacku! Ketrin si vpoměla na hřbitov kam chodili. Ale když tam už byla tak si ještě vzpoměla že Jak jí Jack říkal žev chatě na půdě je tajemstvý. Tak Katrin spěchala na půdu.Byli tam 4 truhle na jedné bylo napsáno Jack jako malý.Jack tajemstvý s přítelkyní Ketrin.a pak tam byli jeho rodiče. Ketrin otevřela truhli a bylo tam...
To se dozváíte v dalším díle ...

Adam a jeho příběhy 6

13. listopadu 2014 v 20:01 | Paja |  Moje příběhy

6K. Jsi úžasná.

Ahoj.Tak Britny leží v nemocnice a jdu zaním prý už za půl hodinky,má po operaci.A jsem tu tak ještě jse o peruje seděl jsem a modlil jsme se at bude živá ale zachvíli přišl doktor.A řekla. Boužel.. měla zástavu srdce. Umpřímnou soustrast.
Já jsem řekl cože jak jeto možné vždyt ona onnnaa...Ne to ne.A hned pro mne přijela děda a zeptal jse,tak co -? jak je na tom ? Já jsme řekl umřela tak jsme hned jeli domů nesl jsem to špatně za 14 dní byl pohřeb. Prosdtě jsem jí miloval.A za měsic jsme šel Kim. Omluvil jsem se ji a dala mi šanci nesl jsem vše špatně ale věděl jsem že Britny a Kim se znali a Britny by jsi to přála.Občas mám sny kdy jsem udělal vše špatně.
Konec pokračování přiště.

Omluva

13. listopadu 2014 v 19:52 | Paja
Boužel zmatená nebude :(