I will NEVER SAY NEVER
Pajinaks :3 Tags,vlogs, diy.....

Každou STŘEDU a SOBOTU nový článek pokud to budu stíhat
Pajinaks


I AM AUNICORN ♥♥♥

Prosinec 2014

Strašidelná Sín 22

4. prosince 2014 v 16:23 | Paja |  Moje příběhy

Rozhodni se Ketrin ! !!!

Rozhodla jse se když bude mluvit Ketrin bude růžová.
Brad modrá

Líza oranžová-

Otec Zelená.
Matka taková no nevím.

Cindy šedá. Adam taky šedě.Ketrin strávila noc v nemocnici.
Nevěděla jestly si Selenku má nechat nebo jí dát k adopci.Probudila se o půl desáté.Šla se najíst za tři dny jí mají pustit ale Selly si musí pár měsíců tam poležet ano se neví jestly přežije. Bylo asi půl dvanácté ketrin ulehla a spala.Přemýšlela o tom.
Když se vzbudila už byl pod večer to znamená 18:20.Ketrin zase šla se najíst a tak a tak přemýšlela že se rozbrečela protože si vzpoměla na Jacka.Když si zapla televizi zase se stala nějaká nehoda.Ukazovaly tam nehody.A byla tam zrovna ta jak tam umřel Jack.

Blbá nova. Všechno musí ukazovat.At mě všichni nechají být na pokoji !


Blížila se půlnoc.Ketrin rychle šla do bufetu a pak jí napadlo že... By pohla vyvolat Jacka.Tak to řekla prvně si myslela je to jen Fake. Ale ozvalo se

Ketrin ketrin..Jsem tu promin že jsem se zabil ale nezvládl nych to. Najdeš za pár dní svou lásku,Která tě bude milovat a svou duši ti prodám za lásku k tobě.
Co ? Ale tys mi ublížil chápeš ? Naše dcerka je moc hezká a prostě rači nic.
Ketrin.Poslouchej.Sellka dcerka.Brzo tu nebude neřeknu ti jak ale nebude tu..Uvidíš sama za tři dny.
Ale nezapoměń na toho kluka..

TAk ahoj Čačača čau.Ketrin rychle su vzala notebook a psala:

Jak zbalit kluka
bylo tam hodně možností.
A to se dozbítě za pár dní co se stalo .

Staršidelná sín něco ktomu

2. prosince 2014 v 21:09 | PajaBrada
Aby ste věděly.
Ketrin má dvojče Brada.Boužel byl více nemocný měl leukémiji.Nevěděla jestly sem to měla napsat když sem začínala to psát.Takže Ona měla bratra Brad je furt nemocný ale né moc. Napíšu vám o tom příběh.

Ketrin když bylo asi 5 a jejímu bratrovi tak byly nerozruční říkalo se jim super dvojka. V 6 vBrad onemocněl.Leukémijí a jednou závažžnou nemocý ve 12 ho pustily to s Ketrin už zas tak takový dobří teda nebyli když měli oslavovat 12 narozeniny.Ketrin s Bradem se pohádala kvůly tomu že jí řekl že jí nenávidí a že ona není jejich Pak Brada chytl záchvat tekla mu z nosa krev a nedýchal Ketrin řekla a na to níkdy nezapomene a řekla mu. nechci tě níkdy vidět a klidně si CHCÍPNI. Nenávidím tě.A od té doby ho nemá ráda jak měl ten záchvat rodiče jí to vyčítaly.A tak proto se sním moc nebavila.
Ale ketrin to změní.

strašidelná sín 21 ☻

2. prosince 2014 v 17:12 | Paja |  Moje příběhy

Konečně ☻ * ☺ ♥ ♠

Ketrin se probudila bříško už měla celkem velká no vždyt za pár měcíců má rodit takže vlastně za 4 měsíce.
No.Ach joo.Proč umřel ! ? Oblékla se a šla ven bylo už hodně chladno no prosinec zima brr-Takže.....Možná mě neslyšíš Jacku ale miluji tě.Pak za Ketri n přijel Brad.O tom sem vám neřekla je to jejjí bratr.Vlastně dvojče.Ahoj Ketrin řekla Brad.Ketrin je ho pozdravila a on řekl ty krávo ty máš ale pupek.Ketrin a co má bejt.No žeee ? Seš nějaká divná pomatuji si tě jako pidi myslím když nám bylo 12.To byli léta.Ketrin řekla to sem aspon nepotkala toho debila.A on se zabil a udělal mi tohle kdyby jsem aspon nečekala tohodle spratka.Hnusnýho.Ketrin prosím dáš mi to dítě pak ? Mi s přítelkyní nemůžeme asi mít miminko a tak se oba těšíme.Chceme holčíčku Brigit.Brade Oh Sorry to asi ne.Já jí chci mít jen u sebe aby aspon měla pravou mámu.Promin mi to ale ne.Aha :( Tak to nevadí skusíme to jinak.Tak páá.Ketrin odešla a hladila si břicho.
Najednou jí to tak bolelo že si musela lehnout a nezvládla to rychle zavolala si sanitku.Sanitka přijela za 10 minut.Do Canadské nemocnice do jela rychle.Rodiče také přijely rychle a už měla rodit.Jak porodila fakt to byla holčička dala jí jmeno......
Selenka-Selena.Selenka bylo moc krásná.Konec.