I will NEVER SAY NEVER
Pajinaks :3 Tags,vlogs, diy.....

Každou STŘEDU a SOBOTU nový článek pokud to budu stíhat
Pajinaks


I AM AUNICORN ♥♥♥

Leden 2015

To je můj život !

24. ledna 2015 v 21:05 | Pája |  Moje příběhy

To je můj život ... kapitola 1 Seznámení


Ahoj bude tohle komix ale nemám zatím fotky budou s the sims 2 nebo 3 spíše s the sims 2
bude to od rodiny Moulů mají velký rodokmen
Představím vám ji takže

Rodina Moulů je velká
Začalo to takhle.
Krist a Justin se vzaly měly spolu dvě děti tedy už mají 4 děti
První dítě Cara . Druhé dítě Tereza Andy. Bydlely dříve v bytě v malinkém bytě a ještě měly kočky Emmu maiskou mývalý
Cara měla ráda hudbu byla dobrá ve škole je to blondýnka někdo říká že je hezká a někdo že je hnusná ...
Její sestra byla spíše jako kluk valsy na kluka měla ráda sport neměla ráda šaty sukně holčičí tryka rodiče s ní měly starosty . No a jejích kočička Emma byla hodná měla zaměsnání a byla spíše Cary uměla všechny povely a byla moc hodná spíše milovala děti.
Tet Cara je dozpělá a její sestra taky Cara vystudovaly vyskou školy společně s partnerem a sestrou a s partnerem je už hodně dlouho má sním 4 děti 3 dcery a a jednoho syna .Hodně zvířat jjejí manžel je George . Má obchůdek na pozemku Elektro .
Sestra Tereza Andy neměla lechký život a ani nebude ..
Každý manžel jí umřel na mor .. A utopením první byl který se utopil měla sním prvního syna Jakuba a ten druhý uuž měl být její navždy ale umřel mi ..A tet je Paseková už není Moulová , Má sním dcerku Andreu a bydlí v bytě a hodně cestují a musím vám připomenout její ho synka Jakuba vzala sociálka ale Paseka si chtěl adoptovat dítě no a byl tam zrovna Jakub ., A zrovna Tereza a Jonáš se vzaly ..
A ktomu no k Justinovy je něco jako Don Juan měl hdoně žen rozvedl se ale měl hodně žen a pak zase byl s Kristn a také měl hodně žen dokonce jedna žena byla těhotná tet hezky si žije s Marakem . No a to už je jiná rodina-

Celkem velká nemyslítě a
A jak jsme vám říkala že že Kristn a Justin mají dvě děti o těch dvou mám můžu řici holka a kluk a dále se dozvíte kdy asi zase někdy.. Takže rodina Moulů velký rodokmen..