I will NEVER SAY NEVER
Pajinaks :3 Tags,vlogs, diy.....

Každou STŘEDU a SOBOTU nový článek pokud to budu stíhat
Pajinaks


I AM AUNICORN ♥♥♥

Prosinec 2015

Merry Christmas

24. prosince 2015 v 5:14 | *Pajinaks* |  Vánoční edice 2015
Vánoce ! Vánoce jsou tady Volá Ježíšek s pokoje. Děti prosí a kupu dárků ale dárky se dávají jen hodným dětem né darebákům ! Bude spoustu radosti . Vánoce jsou už tady ! :) moc jsem ráda že už jsou .
*Pajinaks*

english
Christmas is here calling Jesus a room. Kids just a bunch of presents but giving gifts to good children just ing rascals! It will be a lot of joy. Christmas is already here! :) Much I love that they are.

* * Pajinaks

Vánoční edice 2015 #23

23. prosince 2015 v 11:35 | Pajinaks |  Vánoční edice 2015

A máme tu Vánoce ♥

konečně jsou Vánoce tedy není štědrý den. Ale to snad nevadí je 23.12. azítra máme štědrý den-
Já tedy mám prázdniny mamka volno a bratr a sestra mají také prázdniny- Ach ten Vánoční čas.
Už máte na pečeno ? my tak asi 99%/100%
Jsem teda už natěšená.
prostě,,, jako zítra jsou Vánoce.
moc se těším.
chci pro vás udělat že budu asi skoro každou hodinku psát na blog.
Já se většinou na Štědrý den nudím a utíká to hrozně pomalu !
Těšíte se ? byla bych ráda kdyby ano ♥
tak se mějte a čauves !
*Pajinaks*
Jsou Vánoce
!
...


Vzpomínky (Strašidelná Síň) nejspíše končí tak budeme vzpomínat na začátky :( nebo si dává pauzu v tomto roce a i v dalším roce nejspíš

18. prosince 2015 v 17:31 | Pajinaks |  Moje příběhy
Ahoj moc raodsti tu nečekejte :/
Psal se rok2013. když jsem chtěla udělat nějakou serii. Název mě napadl strašidelná Síň no tak proč by ne žejo ?
Ze začátku to byla hrůza :O
ne kecám pokračujeme :D DÁLE

Vánoční edice #7 povídky z internetu

18. prosince 2015 v 17:21 | Pajinaks |  Vánoční edice 2015
Řekla jsem si, že se zapojím. Píšu ráda a tyhle soutěže vyhledávám! :)

Vstala jsem vstříc dalšímu dnu. Jelikož jsem si chtěla odpočinout, spala jsem déle než jsem měla v plánu. Na stolku už mi sestřičky položily snídani. Vánočku s mlékem a banán. Nemám náladu na jídlo. Jsem tu tak osamělá.. Mojí kamarádku Alex pustily včera domů. Už jsem tu pět dnů, a dalších pár si tu pobudu. Nejhorší je, že zítra jsou vánoce, svátek, kdy se rozdávají dárky, rozdává se láska, úsměv a to všechno čeho já se nedočkám. Proč mě Erika (má kamarádka) vytáhla před týdnem bobovat a jeli jsme po strmém kopci? Proč jsme nebobovali jako ostatní.. Musíme mít něco extra. Odnesla jsem to. Nohu v sádře a o berlích. Zrovna na vánoce! Proč. Rodina mi slíbila, že další den po svátcích mi přivezou dárečky. Ale nerozveselí mě ani to. Protože celý zítřek budu myslet jen na svojí rodinu. Maminka smaží řízky, a tatínek připravuje stromeček. Hraje si na ježíška. Bráška lítá po pokoji a křičí kdy už přijde ten neznámí mužík co mu nadělá dárečky a jeho vysněnou lokomotivu. Starší sestra určitě stojí před zrcadlem a strojí si vlasy. Obleče se do svátečního. A všichni s úsměvem a klidem usednou ke štědrovečerní večeři. Táta tradičně spolkne kost, takže ho tu možná potkám. Bráška si třikrát přidá bramborového salátu. Všichni se smějí, vtipkují, povídají si, užívají si vánoční atmosféry. Jen já tu budu ležet a snad se dívat na televizi.. Po večeři se všichni odsunou do obývacího pokoje a strhávají pečlivě zabalený a uhlazený vánoční papír. Táta spouští koledy a už je to tu. Všichni se překvapují co najdou po balícím papírem. Všichni tleskají, všichni děkují Ježíškovi, všichni mají radost a cítí se krásně. V mém snění mě vyruší mobil. Zvednu ho.
"Ahoj Šarlot, copak děláš?" Máma. Mámin bezstarostný hlas. "Ále, jen tak ležím. Co bych taky mohla dělat." Máma vzdechla. Ze sluchátka se ozval bráška. Dožadoval se vánočního cukroví, tak se máma rozloučila a ukončila hovor.
Už mne nebaví jen ležet. Pomalu jsem se zvedla a chňapla po berlích. Dopajdala jsem se k oknu a pozorovala město. Už se pomalu stmívá.Na kopci se bobovalo a stavěli se sněhuláci. Stála jsem u okna dobrou půl hodinu a kochala se.
Najednou tma jak v hororu. Rychle se setmělo. Kopec se vylidňoval, jen pár starších si užívalo zimních hrátek ve sněhu. Na nebe připluly z čista jasna hvězdy. Vystrčila jsem ruku z okna. Na dlaň se snesla sněhová vločka roztála se. A další. Za chvíli jsem měla zasněžený parapet. Začínala být zima. Ještě jednou jsem zvedla hlavu a podívala se na hvězdy. "Hvězdičko prosím, chci být na vánoce s rodinou. Prosím o zázrak!" Chvíli jsem čekala než se něco stane. Nic. Všechno jen marná snaha. Ostatně co vlastně čekám? Že přiletí Santa Clause? Že se ocitnu ve svém pokoji?.. Pomalu zavírám okno. Věnuji poslední pohled nebi a najednou vidím že padá hvězda!! Moje přání bylo vyslyšeno. Jakoby mi spadla hvězda do klína. Jakoby všechno změnila.
"Tak Šarlot, pan doktor má dobrou zprávu. Dopravíme tě domů, zabal si věci. Nožka není sice zdravá, ale doma se pohybovat můžeš. Přeju ti krásné vánoce a tady máš ode mne dárek, žes to tu vydržela."
To snad není možné! Hvězdička moje na nebi. Mám štěstí.
Doma se na mě všichni sesypali. Líbali mě a mačkali mě. V dalších hodinách se stalo to, co jsem snila odpoledne ještě v nemocnici. Všechno to, co se mi honilo hlavou bylo skutečné. Vánoce byly tento rok nejlepší ze všech. Tolik jsem se nikdy na vánční stromeček netěšila. I ve čtrnácti letech se člověk dokáže těšit na rodinu jako v pěti.
Večer, po večeři, po dárečkách, po pohádkách, jsem vstala z postele. Už bez berlí jsem pomaličku došla k oknu. Sice s trochou bolestí v noze, ale přeci jen jsem došla. Z kapsy županu jsem vyndala zabalený dárek s krabičkou uvnitř od sestry. Pomalu se zavřenýma očima jsem ho otevřela. Poslepu jsem nahmatala ten můj dáreček. Když jsem si dovolila otevřít oči, spatřila jsem ten nejhezčí náhrdelník! Šňůrka spojovala hromadu hvězdiček a komet. Náhrdelník se krásně hodil k mím blonďatým vlasům. Ať žijí hvězdy! Dnes se musel stát vánoční zázrak. I maminka ho tak nazvala. Ale bráška jen zakoutil hlavou a pravil: "Nene, žádnej zázrak. Tos to jen nemohla bez nás vydržet!"

Vánoční edice #6

18. prosince 2015 v 17:18 | Pajinaks |  Vánoční edice 2015

Ahoj

Napadlo mě že asi ve Vánoční edici #17

ano ještě bude jic hodně dám z internetu vánoční fotky povídky a básně :)

Takže ahoj :) Vánoční edice #5

16. prosince 2015 v 11:05 | Pajinaks |  Vánoční edice 2015
Jak se máte ? máte už nějakou výdobu já ano ¨¨zítra jsem hodím foto :)
Jináč nemám všechny dárky :(

Typy na dárky :( Berte to jako srandu )#4

15. prosince 2015 v 13:45 | Pajinaks |  Vánoční edice 2015

Snad se vám to bude líbit a můžeme jít na to

A neberte to "VÁŽNĚ" tohle to bude jen sranda takže deme na to !

  1. Dárek pro rodiče ( Takže mamce kupte žehličku a zabalte svoje nevyžehlené prádlo.)
  2. Dárek pro rodiče ( Kuchařku Ládi Hrušky aby něco uměl aspoň nějakou nechutnou dobrotu.)
  3. Pro ségru.. ( Kupte ji Hru The sims at je od ní pokoj nebo ji kupte knížku o tom jak být správná sestra)
  4. Brácha..... ( Jemu kupte FiFU 16 nebo nějaký šroubováky sice s nimi umět nebude ale co už )
  5. Zvíře ............. ( Zvířeti kupte hračku nebo mu dejte celou konzervu a je to nebo ho dejte pryč at se svámi netrápí :DD )
  6. pro prarodiče kupte jim květiny a kořalku :D
  7. To je vše berte to jako srandu tak se mějte a čauves
  8. *Pajinaks

Vánoční edice #3

14. prosince 2015 v 11:04 | Pajinaks |  Vánoční edice 2015

Vánoce :)

Tipy na dárky 2015

Pro vaše mazlíčky.

Ahoj. dnes jsem se rozhodla udělat tipy na dárky Wáu. ¨
Jsou teda pro vaše mazlíčky takže kdo má mazlíčka kočku či psa nebo želvu atp...
Takže můžeme jít na to ;)
Já mám teda kočku a želvu no a pak máme psy.
Pro moji kočku jsem si objednala pelech stan je bílí a je za dobrou cenu a to je 199.kč
Ten pelech byl z eshopu http://www.zoohit.cz/
fotka :
Mám z něj radost teda nevím jak na něj bude reagovat ale snad se ji bude líbit dá se lehko složit moje kamarádka ho má a doporučila že je dobrý na cesty ale ona ho má teda pro psa.
Pak jsem si zakoupila pro naší kočku Andy pro kterou byl a ji ten pelech hračky ty hračky byli též z toho obchodu ale teďkom je nemůžu najít tak jsem hodím fotku kde ta hračka je.
koupila jsem teda ještě jednu ale modrou na sobě to má takovou bambulku a na té bambulce je připevněn takovej provázek a na tom provázku jsou peříčka.
foto:
Pak jsem kupovala pro psa Matesa pelech 80cm. je pěkný nevím jak na něj bude reagovat ale byl za dobrou cenu a líbil se mi.
foto nemám ale je na té stráce :foto :
Máme želvu a té koupím želví jídlo no a pak psovi hračku ale to bude už z kamenného obchůdku tak se mějte ahoj.
a jestli si říkáte ona to skopírovala ano ale z mého blogu tady je :http://pajinaks.blogspot.cz/

Vánoční edice #2

4. prosince 2015 v 23:58 | Pajinaks |  Vánoční edice 2015
A máme tu 4.12 a zachvíli je 5.12
Wau-
A já jsem si pro vás připravila článek na diy je teda zatím bez fotek. Ale napíšu jen nápady poté budu teda i pro vás fotit nebojte. :) To spíš diy není to jsou tipy :D

Jak strávit adventní den ?
- Takže jak jste si všimnuli je advent a jak se na něj připravit ?
určitě máte věnec. že ?
tak já třeba když je advetní neděle a já vstanu v 8.hodin nebo tak nějak. Tak si vezmu radio či notebook a pustím si Vánoční koledy. České i anglické. potéjako snídani si dám kakao a nějaké cereálie nebo rohlík z máslem a salámem.
Pak si většinou uklidím a zpívám si u toho Vánoční koledy-
celá rodinka se těší na zapalování svíčky. :)
Tak jo vím že je toho málo ale zítra toho očekávejte hodně.