I will NEVER SAY NEVER
Pajinaks :3 Tags,vlogs, diy.....

Každou STŘEDU a SOBOTU nový článek pokud to budu stíhat
Pajinaks


I AM AUNICORN ♥♥♥

Červen 2016

My life is strange

9. června 2016 v 13:50 | pajinaks |  Moje příběhy
Sedět na posteli číst si svoji oblíbenou knížku, to je můj denní rozvrh přijít ze školy a odhodit tašku do kouta převléct se a nechat se pohltit Harrym Pottrem. Ikdyž mi plno lidí říká že jsem do něj blázen tak mají pravdu.
Jodie !! Křičel na mě můj čtyř letý bratr. Který chtěl přečíst pohádku odbyla jsem ho protože jsem byla napjatá co se stane v Harrym. Nedokázala bych ani říct kdo jsem a jak vypadám, ale aby jste si mě trošičku představili tak jsem bruneta, nosím brýle, kluci mi říkaj že jsem moc slušná ale docela hezká, ale i tak se semnou skoro nikdo nebaví.. Ale nevím jak si to mám vysvětlit ale mám pár kamarádek a to, Kate,Petty,Natašu,Rebeccu,Molli a Miu. Z kluků - Teddyho , Georga,Gabriela,Jacka. Bohužel prožívám šikanu jo já, ta docela hezká holka, prožívá šikanu a to od Suzie je nejhezčí holka ze třídy ale ta si každeho kluka omotá kolem prstu. A já se stala uzavřenou sama do sebe ve škole poslouchám trable Petty jak ji její kluk Jacob podvedl právě se Suzie, a Kate jak si stěžuje že má pihy, Rebeccu která brečí že jí rodiče zakázali přístup do kavárny a mnoho dalšího. Doma se snažím co nejvíce pomáhat ale znáte to máma mě odsuzuje že se nezačleňuji, nikdo mě nedokáže pochopit jaká já jsem doopravdy.....
PípPíp...
To už je ráno ? Achjo... Zase ta úmorná škola ta šikana... Ty řečičky od Suzi, že jsem prej hnusná, sice pár kluků se mě zastne. Gabriel vždy si ke mně přisedne. Petty začne říkát že Suzie je blbá a tak. Ježiši to už je 5:50 měla bych se jít chystat ať stihnu tramvaj a pak metro.
Cesta do školy.
Jako obyvkle mi ujelo metro a tak musím jít z centra až do takové malé čtvrti, kde máme naši 200 letou školu.
Díky své uzavřenosti si píšu deník který jsem pojmenovala anglickým názvem MY LIFE IS STRANGE, nikomu bych nepřála zažívat takové peklo. Možná tak Suzii. Tak a jsme u školy stála jsem před budouvou a jen jsem si myslela jaké zase utrpení na mě čeká. A je to tady šáhnout na kliku a směle jít do šaten a dělat že je všechno v pohodě.
No, není tady naše uplakáná Jodie ?
Co zase chce "pomyslela jsem si" Suzi mužeš mě nechat ? Já ti taky nekazím celý den jen proto aby sis vylila tu svoji zlost aby ti něco ten tvůj Tomáš neřekl.
Tak za prvé Tomáš není blbej a za druhé to tě nemusí zajímat co já budu dělat. Hele co to držíš v ruce ??
Nic zvláštního jen kresbu od mojeho bráchy.
Jo, malůvku to ti dám.. Tak co držíš ?
Suzi mi z ruky vytrhla můj deník.
Vrať mi ho !
Takže..Milý deníčku Suzie mi vrazila.... HMM.. super příběhy kočko... Ehm spíš šeredko :D hele já ti ho vrátím ale víš něco za něco takže mi dej tvoje kapesný a hmm. Jo a dneska mám chut jít do kina takže ještě chci peníze na kino jinak deníček spálím a tobě dám do držky já teda ne ale ale Tomáš jo...
Tímto mě nezastrašíš ! Tady máš ty peníze a dej mi pokoj.. Navždycky. !
PÁÁ :*
když Suzi odešla tak jsem si dala přezůvky, deník jsem strčila do batohu a šla jsem do třídy kde na mě čekala Petty,Nataša,Rebecca a Mia.
Ahoj holky. Odhodila jsem z ramena batoh a začala jsem si chystat na hodinu.
............

Strašidelná síň 28 :-)

7. června 2016 v 21:40 | pajinaks |  Moje příběhy
Po chvíli sedění jsem odešla zpět k domu, tam jsem viděla pohřební auto. Raději jsem si Sindy chytla a dala jsem si jí pod paži. Letmo jsem viděla jak máma brečí a dotýká se rakve. Došla jsem za mámou která mě pohladila a řelkla mi ubrečeným hlasem jdi do auta.
Pak táta na mě začal mluvit.


Ahoj zlato nasedni do auta a jdeme domů nechcu tu teď být. :'(
Otec: Puso fakt jedeme domů
Jo dám do přepravky Sindu a ještě se kouknu do domu.
Jo, ale rychle siced nevím jak to bude s mámou když má hysterický záchvat a nedokáže si připustit že babička není a nikdy nebude.
Ale jaký by to pro tebe bylo ? Já bych to taky nedala no sice..., Jo asi bych se zachovala jak mamka.
Já já, fakt nevím co mám dělat jdu si zakouřit a pak se teda uvidí.
Jo dobře teda, a můžu si vzít Sindu vzít do domu taky ?
Stejnak se ten dům prodá tak co... můžeš si vzít Sindu s sebou.
Když jsem otevřela dveře od domu tak mě úplně mrazilo vešla jsem do kuchyně, kde byli na stole bonbóny mé oblíbené samozřejmě že jsem si jeden vzala a šla jsem dál. Otevřela jsem dveře od mého pokoje (prázdninového) kde jsem měla různé fotky s babičkou Méděm (to je babičin retrívr) Médovy jsou dva roky takže si ho vezme domů. Když jsem otevřela další dveře tak jsem uviděla babičin kufr a fotky s dědečkem vytryskli mi slzy do očí a rychle jsem se Sindy vyběhla ven z domu.
Viděla jsem mámu jak sedí s kapesníčkem v ruce v autě, a Médě v kufru táty jak netrpělivě bouchá do volantu.
Otevřela jsem dveře od auta a hodila jsem kabelku vedle sebe a Sindy jsem položila k přepravce pohladila jsem Médě a zapásala jsem se.
Mami a co teď bude co bude s domem ?
Já já opravdu nevím nechci se o tom bavit nevím co bude a vezmu si volno v práci !
Dobře mami :(
Odhodila jsem si vlasy a vzala jsem si z kabelky telefon, když jsem ho zapla hned na mě "vylétla" zpráva a od koho asi byla... No přece od Lukkyho psal že by se chtěl sejít a ty řečičky jak mě miluje. Jen jsem mu odepsala že nevím kdy se sejdeme. Ani jsem se nedívala jestli jsme už doma nebo ne, když na mě táta zařval ať okamžitě vystoupím že už bude zamykat auto.
Za chvíli jsem už šla po schodech na patro. V pokoji jsem odhodila kabelku na židili Sindy jsem dala kapsu pro psi a zapla jsem macbook.. Když jsem si vzpomněla na krásné chvíle s Jackem....

Strašidelná síň 27 :-)

7. června 2016 v 16:58 | pajinaks |  Moje příběhy
Když jsem odešla z domu tak jsem uviděla Lukkyho nevím co tam dělal ale očividně měl někam na spěch:

Čau co tu děláš ? Kočko
Čau no jeli jsme k babičce a ona zemřela takže jsem musela jít pryč z domu, a vůbec chodíme ještě spolu ? nechápala jsem proč mi řekl kočko když si už tolik nevoláme ale já vlastně to nechápu jestli jsme spolu či ne možná jsem na to mladá ale asi jsem !!

No tak... Já taky nevím ale víš seš moc sexy a nějak se to mezi námi urovná co se zvrtlo ?
Nedokázala jsem mu to vysvětlit co se stalo ať už já to taky nevím, a taky o tom nechci mluvit to už bylo...
Hele já si myslím že to prostě nějak neklapalo znáš to mladý páry...
Jojo, máš pravdu hele já už musím jít pak ti napíšu a sejdeme se vůbec někdy ?
To ti vážně něřeknu ačkoliv nevím co se teď bude dít :-/ ale napiš!
Pá sluší ti to !!! :-***
och DĚKUJI o__o a ahoj taky ti to ehm...sluší

Po ukončení rozhovoru jsem šla k lesíku tam je mega krásný parčík zalitý květinami (zejména růžemi) tam jsem potkala mojí bývalou kamarádku když nám bylo 10 tak jsme si obě dvě rády hráli (bože to je let )
Ta kamarádka se jmenuje Anna má hnedě vlasy a tmavé oči.
¨(A) To jsi ty Ketrin ¨?
JOO, jsem to já ahooj krásko si stále hezčí a hezčí !! ♥
abych uvedla proč se tak milostně zdravíme dříve jsme byli BF (další f tam dávat nebudu forever jsme nebyli ) a neviděli jsme se 7 let !!
Neblázni blázne ! ale ty jsi sexy ta postava no megááá, a ty prsa no to ti hodně vyrostli a co ten IPHONE :"D vidím že také máš ráda značkový hadry jako já no sice ten iphone noo nic moc (Anička nesnáší iphone)
Tak to vůbec, a jak žíješ ? sedneme si na lavičku ??
Jo sednem já ti řeknu co se od poslední doby změnilo a pak ty ano ???
OKA Aničko tak povídej "poslouchám" ☺
no tak moje máma se rozvedla a našla si Debila -,- kterej byl alkoholik takže máma kvůli něj se dostala na psychynu, já jsem se odstěhovala k tátovy ale byl na mě zlej měl svoje děti s tou Denčou jak si ji měla ráda jak jsme jí říkali Teto ! Tak jsem se zpět odstěhovala jsem do této vesnice barák mi platil táta, ale abychom se dostali k tomu hlavnímu.... Našla jsem si kluka Jáchyma a s tím jsem měla dítě (no mám stále) Narodil se nám syn Radek jsou mu 4 roky a jestli se budeš ptát a v kolikati si ho proboha měla tak aby bylo jasno měla jsem ho v 15 otěhotněla jsem ve 14 a půl jo byla jsem kráva byla mooc velká, ale co Jáchym je dobrej táta a ted čekáme další dítě má to být holčička toto byli největší změny. Jó a ještě jedna taky Jáchym zařizuje byt nedaleko.
Já mám taky plno změn ale týjo ty a máma wow, a tvá mamka je stále na psychyně No,, už tam bude na celý život :(
Aha :/
V mém životě teda se stali velké změny !!
Uviděla jsem mýho bráchy velké schlednání ! No ale to podstatné je že ve 13 jsem začala chodit s klukem který se jmenoval Jack chodili jsme spolu docela dlouho okolo mých 16 jsem byla v tom ale největší podraz bylo to že mě Jack podvedl a za nedlouho zahynul měla jsem depku...Pak jsem za pár měsíců porodila dceru Selenu která zemřela (byla narozená předčasně) A v té nemocnici jsem potkala krásnýho kluka který se mi stále líbí Lukáš nevím zda ještě spolu chodíme či ne ale hádali jsme se dřív dost teď si jen píšem ale on mě stále miluje a já jeho ♥
A také Sindy brzo zemře (sice jde na operaci ale moc jí nedávají) a taky mám kočku :3
Achjo, ty jsi to měla tak smutné a já veselé je mi to líto počkat kolik je hodin bože je 12:30 já musím jít do školky pro Radečka páá jo počkej ještě ti musím dát tel číslo :) 737 954 092 :)
moje je : 605 324 194. jo na FB jsem Ketrin.-Kéťa Morgová
Já jsem tam : Anna-Aniča Horová měj se :-3
Páá :*
stále jsem seděla na Lavičce a přemýšlela jsem jestli ještě mám s Lukkym chodit
a co bude v dalším díle tak to ještě vy nevte ale já jo doufám že se vám tento díl líbil a ahoj.