I will NEVER SAY NEVER
Pajinaks :3 Tags,vlogs, diy.....

Každou STŘEDU a SOBOTU nový článek pokud to budu stíhat
Pajinaks


I AM AUNICORN ♥♥♥

Červenec 2016

Menší profil o mně

29. července 2016 v 22:35 | pajinaks |  Něco málo o mně
Ahojte
Vítejte u dnešního článku který je o mněřeknu vám můj život aby jste mě nějak poznali___ tento článek není srandovní či nějak zábavný je to realita prostě..

Ahoj, to jsem já vaše bloggerka která se tu snaží být příjemná. Ale vy neznáte můj život co já musím dělat ikdyž se mi zrovna nechce.

Vlastím tři blogy + na jednom čtvrtém jsem společně s mojí BFf, každý den vymyšlím články ale většinou se mi nelíběj tak to musím měnit... A měnit pak na psaní nemám čas nebo se mi nechce, a to je další důvod ted na mě čeká pozadí na blogu lctr.blog.cz Je mi 11 a už zkouším takovou tu prácicčku za svůj věk se nestydím právě naopak jsem mladá a ještě můžu víc věcí dokázat dělám co mě baví....

Na blogu se dokážu odreagovat, říct co cítím nebo co mi vadí. Dokážu tu vymyslet spoustu nových věcí, příběhy ale vy mě znáte jen jako holku která vám píše štastné věci či jiné než je realita....

Není nic lepšího než sednout k pc a vydat ze sebe myšlenky, Povzbudit lidi aby dělali věci které chtějí aby něco dokázali. A to jsme my bloggeři, být štastná na blogu a snažit se vykouzlit úsměv na tváři. Nelišíme se od ostatních lidí jen dokážeme si sednout a psát a psát.
Já osobně jsem na blogu jiná než v realitě moje realita je že ráda píšu hraju hry, ale zejména jsem jiná na blogu se chovám slušněji než v realitě. Mám dva životy a každý se od sebe trochu liší....
pokud jste očekávali článek ahoj mám ráda to a to.... Ne, pojala jsem to trochu jinak.

Blog a jeho nové pozadí

29. července 2016 v 22:06 | Pajinaks |  Věci k blogu
Ahoj pokud jste si všimli nového pozadí zřejmě asi jo tak ten článek je právě pro vás!

Rozhodla jsem dát blogu změnu a to velkou místo mimoňů jsem tam dala bišonka frisé (mého vysněného psa ) a pár kočiček. Jelikož mě to "vystuje" tak proto jsem si to tam dala. Díky Larušce která mě přemluvila abych konečně na lctr.blog.cz udělala pozadí tak jsem dostala chuť dělat pozadí.
Snad se líbí :)

Změna pozadí!! měním pozadí!

29. července 2016 v 19:55
chvíli to potrvá !

Proč věřím na duchy? part2 †

29. července 2016 v 16:19 | Pajinaks |  Proč věřím na duchy?
Ahoj, tento díl je opět o duchách na přání mé BFF Larušky, její blog:
Pokud to čtete večer tak jdi te raději spát a nebo se bojte co už :D.

1. Příběh
Se mi stal asi před třemi dny, bylo odpoledne a já jsem byla v ložnici a dávala jsem si plavky myslela jsem totiž na vodu jak se budeme koupat a jaká to bude sranda což je asi normální, dělala jsem si ještě culík když začal hrát gramofon jo Roman má ted novej za hodně peněz hrála tam taková hudba kde byly slyšet housle a klavír vběhla jsem do obýváku a tam se deska točila na gramofonu. Jelikož já s gramofonem neumím tak jsem zavolala Romana a ten když přišel tak to nehrálo, přestala jsem na to myslet a odešla jsem do vody. Pak jsem to napsala mámě která se dříve duchama zabývala a dokáže je cítit abych pravdu řekla já docela taky. Máma mi v ložnici zakázala myslet na vodu, co se tam stalo? To mi řekne až budu doma....

2. Příběh se mi stával u nás doma, měla jsem předělanej pokoj jinak takže to bylo jiný. Chodívala jsem spát kolem druhé až třetí hodiny v noci samozřejmě! Vždycky jsem si vzala mobil který má svítilnu prostě baterku na svícen v sobě vypla jsem pc a notebook prostě zrovna na čem jsem byla. Když jsem zhasla tak jsem citíla že někdo v tý místonsti je, při usnínání jsem slyšela jakoby někdo bouchal do postele když byl podpostelí. Takový slabý až silný bouchání neodvážila jsem zakřičet mami!! Vždycky jsem musela jít podpeřinu abych byla v klidu. Netěšila jsem se na usnínání. Teď jak jsem v čechách tak jsem se to mamce odvážila říct a ta byla v mým pokoji a něco tam dělala prý a našla tam něco na půl zlýho a na půl hodnýho nějakou věcí jsem si to způsobila a dál mi vysvětlí až budu doma, to vám pak napíšu.

3.Příběh a dnešní poslední se stal moji sestře, mně asi bylo pět let nebo kolik a v jejím pokoji spadl lustr. Nikdo neví jak a proč...
Tak snad jste se nebalí a zase příště.
týto příběhy jsou pravdivé

Rozcestník

26. července 2016 v 21:54 | pajinaks |  ROZCESTNÍK

Rozcestník

Koho mám za mazlíčky?
Chcete si zavzpomínat na Vánoce 2015?

Nezapomeňte na letošní Vánoce!


Chcete mě poznat víc?


Vánoční tagy,podzimní atd... co víc si přát že?

Nesmyslné otázky proč ne? nebo otázky jen na mě!
ASK


Strašidelná síň, My life is Strange atp...

Moje příběhy s DUCHY?

Vlogy? aneb fotky složené do videa z dnešního dne.
Vlogy

Názory? Aneb Pajinaks válý.

FB,stránky,blogy....
Odkazy

Těšíte se do školy a chcete typy na hezké sešity atd...

Chcete Random psaní? či moje random když se nudím ?
Random

Důležité věci?
Blog a jeho důležité věci.


Mé názory na "dnešní dobu"

25. července 2016 v 23:41 | pajinaks |  Názory podle Pajinaks
Takže ahoj všichni, rozhodla jsem že pro vás napíšu mé názory na dnenšní dobu. Vím že já spadnám do tý generace jak jsou jen přes mobily a tak, ale každej může mít názor ikdyž zrovna v tý době je.... Což je teď každý :D Takže můžeme jít na to!


Když si vzpomenu na dřívějšek nebo o něm jenom slyším tak slýchávám že se měli dobře a prostě tato generace a doba je zkažená. Brala bych to jako pravdu protože to chování dnešních děcek....Já vím že jsem taky děcko ale někeré chování to je vrchol.Prostě teď se všude jen doslova pičuje----A každý skoro každé dítě které nedostane IPHONA nebo prostě drahou elektroniku. Tak si stěžuje že má hnusnej život a tak... Jako co? I já řeknu mámě nebo tátovi hm, tak chci iphona,nadupanej pc.. Ale nemyslím to vážně. Kdo nemá tolik Financí podle některých děcek tak je to fuj,hnus,socka. Aji kdyby tak co je zdravej je, má mamku,tátu má, má co k jídlu? má takže to není socka. Socka by byla kdyby neměl ani na rohlík, občas si čtu na YT v různých videii seš socka takovej hnusnej obraz, a seš hnusnej/hnusná jak prdel fujj dám ti palec dolůů fuuj..
Je to hrozný. Nebo v tom světě jak se děje ty války. Já jsem proti tomu! Ale já to nezměním. Taky máte na to stejný názor?
Pajinaks

Proč věřím na duchy? part1†

23. července 2016 v 22:47 | Pajinaks |  Proč věřím na duchy?
Ahoj, rozhodla jsem se napsat tento článek který není "zastak" příjemný. Ale chci se pochlubit ne jako pochlubit ale říct vám o mých "zkuešenostech?" nebo jak bych to řekla. Nejsou strašidelný ale v tý situaci kterou člověk zažije tak je to strašidelný. POKUD SE BOJÍTEtak si to nečtěte večer, nebo raději vůbec.
Chci vám jen říct že z duchů si srandu nedělejte! Jo někdo řekne haha duchové.... Je to DOST závažná věc, jelikož je to nadpřirozeno a nevíte co se může stát jak ten dotyčný duch zareaguje.

† † †

Nová edice příběhů

1.Příběh:
Bylo to před rokem tuším na Jaře to bylo. Od táty jsem dostala nový notebook tak samozřejmě jsem si vzala sluchátka a všemožně jsem ho zkoušela a tak. Až jsem se naučila na win8 tak jsem si zapla YouTube a šla koukat na videa od Fallenky "dřív jsem se furt na ní dívala" koukala jsem na pravdu a úkol a i na chrismas TAG. A tak prostě můj normální den na YouTube. Když jsem koukala na videa tak jsem se šla napít do kuchyně, byla jsem v obýváku a vedla obýváku máme hned kuchyň tak jsem si dala nějaký pití a šla jsem zpět se koukat na videa. Asi po hodině jsem se koukala opět na Fallenku a další YouTubery jako vždy. Najednou uslyším slabě "měla jsem sluchátka tak jsem moc neslyšela" zvuk jako když něco prostě rychle spadne nebo jak bych to řekla. Myslela jsem si že, táta si dělá kafe že mu spadla třeba lžička nebo nevím co. Takjsem si řekla okey v pohodě. Tak jsem se chtěla ujistnit a řekla jsem táto? a nic... Tak jsem si řekla třeba mě neslyšel tak jsem si nasadila jedno sluchátko. A koukala jsem na další pravdu nebo úkol. A zase slyším ten zvuk ale hlasitej jak něco. Sundala jsem si sluchátko a šla jsem do kuchyně a nikdo tam nebyl koukla jsem se na zem nevím proč. A tam byl spadenej nůž směrem k obýváku takže tím ostrým směrem k obýváku. Přitom vím že na lince nic nebylo ani na stole. Vzala jsem nůž a omyla jsem ho a sklidila do šuplíku. Běžela jsem dolů " ten dům má jedno patro takže dole bydlí babička ,v přízemí, a my jsme bydleli v prvním patře. Řekla jsem to babičce a ta říkala at si toho nevšímám a at o tom nemluvím...

2.Příběh. To bylo těsně před tím než jsme se přestěhovali do nového domu, já jsem si balila plyšáky. PC hry a důležité věci,
otočila jsem že vezmu hru. A teď jsem to chtěla dát do krabice ale ta krabice byla vysypaná nevím jak se to mám vysvětlit.

Mám ještě další příběhy ale ty si necháme na další díly.
Všechny příběhy jsou pravidívé.