I will NEVER SAY NEVER
Pajinaks :3 Tags,vlogs, diy.....

Každou STŘEDU a SOBOTU nový článek pokud to budu stíhat
Pajinaks


I AM AUNICORN ♥♥♥

Proč věřím na duchy? part1†

23. července 2016 v 22:47 | Pajinaks |  Proč věřím na duchy?
Ahoj, rozhodla jsem se napsat tento článek který není "zastak" příjemný. Ale chci se pochlubit ne jako pochlubit ale říct vám o mých "zkuešenostech?" nebo jak bych to řekla. Nejsou strašidelný ale v tý situaci kterou člověk zažije tak je to strašidelný. POKUD SE BOJÍTEtak si to nečtěte večer, nebo raději vůbec.
Chci vám jen říct že z duchů si srandu nedělejte! Jo někdo řekne haha duchové.... Je to DOST závažná věc, jelikož je to nadpřirozeno a nevíte co se může stát jak ten dotyčný duch zareaguje.

† † †

Nová edice příběhů

1.Příběh:
Bylo to před rokem tuším na Jaře to bylo. Od táty jsem dostala nový notebook tak samozřejmě jsem si vzala sluchátka a všemožně jsem ho zkoušela a tak. Až jsem se naučila na win8 tak jsem si zapla YouTube a šla koukat na videa od Fallenky "dřív jsem se furt na ní dívala" koukala jsem na pravdu a úkol a i na chrismas TAG. A tak prostě můj normální den na YouTube. Když jsem koukala na videa tak jsem se šla napít do kuchyně, byla jsem v obýváku a vedla obýváku máme hned kuchyň tak jsem si dala nějaký pití a šla jsem zpět se koukat na videa. Asi po hodině jsem se koukala opět na Fallenku a další YouTubery jako vždy. Najednou uslyším slabě "měla jsem sluchátka tak jsem moc neslyšela" zvuk jako když něco prostě rychle spadne nebo jak bych to řekla. Myslela jsem si že, táta si dělá kafe že mu spadla třeba lžička nebo nevím co. Takjsem si řekla okey v pohodě. Tak jsem se chtěla ujistnit a řekla jsem táto? a nic... Tak jsem si řekla třeba mě neslyšel tak jsem si nasadila jedno sluchátko. A koukala jsem na další pravdu nebo úkol. A zase slyším ten zvuk ale hlasitej jak něco. Sundala jsem si sluchátko a šla jsem do kuchyně a nikdo tam nebyl koukla jsem se na zem nevím proč. A tam byl spadenej nůž směrem k obýváku takže tím ostrým směrem k obýváku. Přitom vím že na lince nic nebylo ani na stole. Vzala jsem nůž a omyla jsem ho a sklidila do šuplíku. Běžela jsem dolů " ten dům má jedno patro takže dole bydlí babička ,v přízemí, a my jsme bydleli v prvním patře. Řekla jsem to babičce a ta říkala at si toho nevšímám a at o tom nemluvím...

2.Příběh. To bylo těsně před tím než jsme se přestěhovali do nového domu, já jsem si balila plyšáky. PC hry a důležité věci,
otočila jsem že vezmu hru. A teď jsem to chtěla dát do krabice ale ta krabice byla vysypaná nevím jak se to mám vysvětlit.

Mám ještě další příběhy ale ty si necháme na další díly.
Všechny příběhy jsou pravidívé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama