I will NEVER SAY NEVER
Pajinaks :3 Tags,vlogs, diy.....

Každou STŘEDU a SOBOTU nový článek pokud to budu stíhat
Pajinaks


I AM AUNICORN ♥♥♥

Listopad 2016

Blogomas (Úvod)

30. listopadu 2016 v 18:24 | Pajinaks |  Merry Christmas- vánoční edice 2016
AHojky

▬ Rozhodla jsem se, že udělám BLOGOMAS ten odstartuje od zítra přičemž tu budou články jakože z mého dne do 24.12. pokusím se přes bloggera udělat video nebo přes jinačí blog (NA YT to nechci dávat) v podstatě tu budou fotky "možno nějaké videjko (ale max. ze štědrého dne jakože, bych natočila stromek, zvíře nebo tak."

Samozřejmě budou tu i klasické články příběhy,asky, různý randomy :D. V průběhu toho kdy budu chodit do školy články by vycházeli v 9.h večer- o víkendu nebo ( o prázdninách (vánočních) ) by vycházeli třeba o kolo 11.h večer což by se vám mohlo líbit.
Jo a přibude tu vánoční (respektive adventní) kalendář <3
Tak jo a od zítřka to vypukne.
Jo a klas. články budou v sobotu a ve středu :-)

CHRISTMAS TIME ♥♥♥


My life is STRANGE (třetí část)

28. listopadu 2016 v 21:19 | Pajinaks |  Příběhy
,, Abych na to nezapomměla na to "podstatné" blíží se prvního prosince! Proto piju to kakao a papám vánočku:D.
Rozhodně bych v tady tom neměnila. Ale jsem tu s Milanem a z toho vyčnívá že tu musím makat. Makat musím protože čistě jasně je Milan idiot. "

,, Kašlu na to! Jdu si číst Harrýčka a psát si s Miou. Beztak mi bude říkat že s Petrem... to a to.
Při nejmenším se budu muset naučit a nachystat si kabelu a z hluboka dýchat že po,po zítří je škola."
,, Jodiano! zvedni tu línou prdel a jdi vyvenčit Montýna mamka ti něco říkala!"
,, Jasně, jdu neboj se!"

,, S tim imbecilem to žádnej HAPPY DAY nikdy není a nikdy bohužel nebude. Šikana ve škole, šikana od něj doma! Co si člověk může víc přát že? ♥"

,, Monty půjdeme na procházku že?"
,,HAF HAF"
,,A taky to není žádná výhra bydlet v lepším paneláku. Nebo jak bych ten barák nazvala, má několik pater a my bydlíme v přízemí + máme podsklepení a vlastní zahradu a nahoře nad námi máme ještě pokoje. Abych to vysvětlila tak v přízemí máme obývák kuchyni koupelnu záhod,šatnu,chodbu vstupní a v obýváku máme krb. Nahoře mám já pokoj vedle mě je komora. z druhé strany vedle mě má pokojík brácha a před komorou jsou dveře kde je ložnice a u schodů nahoře zdobí to dveře do koupelny a v koupelně dveře do záchodu je to divný byt já vím :D."

,,No a teď vážně jdeme.
Při venčení jsem potkala Miu která šla s Petrem a naschvál předemnou ho políbila. Ani mi neodpověděla na pozdrav a dělala že mě nezná."
,, Copak to jsem tak hnusná že každý dělá že mě nezná?. Zamyslela jsem se když v tom....!"
,, Neznámý kluk: Slečno?
,, ANo?
,, Proč držíte vodítko bez psa?"
,, Ježíši! Šmarja.... Monty mi utekl!
,, Jak vypadá?"
,,Bílej pes Westík musí mít na sobě kšíry modrý a na nich jsou refleksní kostičky. A je výjmečný tím že, na pacce na levé teď nevím má šedo-hnědý pigment vytvarovaný do srdíčka.
,,Toho jsem viděl jak pelášil přes silnici!"
,,NENE.... Sakra pomůžete mi?"
,,Jasně tykej mi. James-Jame(Džejms-Džejmí)
,, O.K. Jodie."
,, Musíme jít do parku nebo já opravdu nevím kam"
,, Já možná vím, sám mám Westíka akorát moji 2letou Westici Alexy. Ztratila se mi semka kousek od parku psům se tam líbí-"
,, Tak jdeme já to znám v parku a všude tu ve městě teda kromě tady tohodle místa."
Ono je to tam zapadlý pomalu nikdo to nezná. Je to v lesíku je to další parčík starej je tam nádherně."
,, Docela jsem se bála že to bude nějakej úchyl, prej parčík ale i tak jsem šla." Přeci jenom to tam bylo nádherné a Montík tam seděl.
DĚKUJU.
,, S radostí jsem ho objala. Ano pomalu cizího kluka. Krásně voněl."

Wow. Moc jsem se ti nepředstavil... Je mi 16 a tobě?Pokračování příště a tento článek berte i neberte jako omluvu že jsem na vás kašlala ale změní se to ahojky <3

Moje podzimní oblíbenosti ! ♥

16. listopadu 2016 v 16:30 | Pajinaks |  Něco málo o mně
Ahoj, vím že je toto "bjůty" ale to je fuk jdeme na to :D.

Balzám na rty
Balzám je pro mě první záchrana v tomto období :D.

Krémy na obličej
Stejně jako u balzámu :D

Svíčky
Asi jako každý to teď má <3 Svíčky jsou pro mě to nejlepší co asi může být. <>

Knížky
Miluju čtení a klidně si přečtu 10stránkovou disneyovku prostě mě to baví <3
Článek o h*vně ale připravuju něco většího tak snad pochopíte.

Pohodujeme s Pajinaks (urychlený)

12. listopadu 2016 v 23:51 | Pajinaks |  Pohodujeme s PAJINAKS
Ahoj <3
Rozhodla jsem se, že udělám zase pohodu je toho tolik co vám potřebuju sdělit.

Určitě jste si všimli nebo jste to zaregistrovali že nejsem vůbec aktivní. Neměla jsem čas a včera se udála jedna nešťastná věc ale k tomu dojdeme.
Osobní život
V podstatě jsem neměla nápady ani na tu halloweenskou edici vůbec to nešlo. Jelikož halloween nesnáším tak to nešlo, určitě vánoční bude jelikož tu já miluju. Měla jsem namyšlenej článek několik článků ale dopadlo to... No hrozně zkoušela jsem příběh a make-up no hrůza vůbec mi to nešlo měli jsme také problémy s naším pejsem Matýskem a jsme u toho :'( Nerada o tom mluvím ale... Včera 11.11. jsme ho museli nechat utratit :'( Nemohl se zvednout nejedl a pil jen přes stříkačku trápil se už dlouho jen my jsme to "neviděli" jakoby viděli ale nebylo to až taková hrůza. Včera byl až moc na tom špatně na večer jel na veterinu před osudným momentem se udělalo vyšetření zjistilo se že má (měl) čelest na srdíčku,nervové problémy,plnily se mu plíce vodou. Dneska by oslavoval 16 let svíčička mu už hoří. Děkuji Matýsku <3
za všechno....
Pokud se ptáte na to jestli bych si pořídila dalšího pejska tak ano ale až za měsíc či za dva a to jakého ? Už mám "vybrané" plemeno pudl trpasličí white. Něco jak byl Matyáš akorát on byl pudl střední black.

Mé plány ☼na blogu☼
Tak a je to tu, tesco atd... šílí :D a já taky už plánuju tu edici kterou na 99,9% splním zvládnu to ♥
A já chci už tu VÁNOČNÍ EDICI v té edici budou převážně asky,tagy, diy,pohodujeme v jinačím stylu, Andynka a Vánoce Adámek a Vánoce atd....
A bude u mě zde novinka! Blogujeme vánoční blogy. Byly by tu občas videa,jinak fotky ze dne ♥ vycházelo by to o kolo 20/21 hodiny.

Výlety
Výlet se žádný nechoval nebo si ho nepamatuju.

Co budou za články?
Něco mám připravené chci něco "extra" něco nového co tu nebylo myslím u mě tak uvidíte ♥

Andy
Tak Andynka je super, no mám pro vás jednu příhodu :D týká se Andy stalo se to asi před dvouma týdnama? No přišel mi balíček z nejmenované stránky a v něm byli pamlsky pro psi a kočku a šampón ihned jsme vzala růžový balící papír a šla balit. No až jsem to zabalila tak jsem to vložila do skříně a zabalila ještě do věcí aby to nebylo nápadné.
No v noci Andy půlku kabice roztrhala ten balící papír a krabici vytáhla z toho sušené akvarijní rybičky a roztrhala i ten obal v čem to bylo. Tento týden roztrhala i to pro pejsky donesla to k MATÝSKOVI asi vím proč věděla že tu nebude tak to bylo pro něj <3

Tak to by bylo vše a ahojky.