I will NEVER SAY NEVER
Pajinaks :3 Tags,vlogs, diy.....

Každou STŘEDU a SOBOTU nový článek pokud to budu stíhat
Pajinaks


I AM AUNICORN ♥♥♥

Štědrý den 2016. vlogomas24-2016

24. prosince 2017 v 8:01 | PAJINAKS |  Merry Christmas- vánoční edice 2016
Jak už to víte, minulý rok jsem psala, že blogomas24 z minulého roku bude na uvítací vánoční edici 2k17. Jenže jsem si říkala, že to nejlepší bude ráno na štědrý den! Ta atmosféra... Užijte si štědrý den, i tento článek!

I LOVE YOU♥


moje Vánoce 2016!

Jako každé Vánoce jsem vstávala o kolo půl osmé ráno. Abych stíhala všechny pohádky a hlavně abych měla dlouhý štědrý den!
stejně to je zlozyk z dětství.
A teď tu budou mé zápisky ze štědrého dne ke každé hodině jakoby.
Dobré ráno, dneska je přesně.... 7:25 a mně zazvoil první budík okolo 7:00, ale já jen ležela a počkala si na druhý budíček.
Zatím nic v telce pořádnýho není, takže se dívám na DÉČKO všichni u nás spí kromě Montyho,Želvi a Andy. Zrovna jsem je byla všechny čtyři nakrmit. Adámek přišel jen na jídlo. Momentálně je 7:40hodin ráno.
Zapla jsem si světýlka na stromečku jelikož to je jediné co tam máme!


Máme po snídani a mamka zdobí stromeček poslední baňkou- tak zvaně kuličkou!

Jo, kdyby se někdo ptal- tak máme snídani jako s rodinou jako mamka,bro,sis a já. Jíme vánočku, nejlepší kakao a domáci marmošku a mamka se sis si třeba dají i med. Musíme vždy všichni počkat a najíme se společně.

U nás "Ježíšek" celý den postupně naděluje dárečky toto byly od mého Ježíška. Je jich pár jelikož můj ježíšek naděluje taky celý den.S Montym vegetíme na sedaččce a mamka zatím dělá něco v kuchyni.

Naše láska Šmudlinka hrozně jí miluji, byla jsem jí pomazlit a dát nějakou dobrůtku.
Teď píšu v tomto čase ( 9.1.2017-) zemřela takže tiše brečím jak mi chybí.

Samozřejmě pomuchlat pejsky je samozřejmost! Muchlání zvířátek dělám celý štědrý den i celý můj dosavadní život.

Todle je moje cutie MILUJI ji, dneska jsem ji dala krapet více papu a samozřejmě vytáhla z vody pomuchlala a pustila na chvíli na procházku po domě.
Andy má pohodu na sedaččce, no jo Vánoce jsou máme se právo válet.

EHH kdo si zamokřil tričko naštěstí čistou vodou? :D :D takže a chvíli do normál trička počkám tak hodku. Zatím jdu si zahrát simíky zatim.

Adámek je už pěkně nedočkavý asi za půl hodinky tu máme večeři ted nevím kolik je dlouho jsem nefotila. Jako máme fotky, ale ty patří do rodinného alba.

Omlouvá.m, se že je to takto blbě vyfocené, ale všechny dárečky pohromadě- samozřejmě ten na sedačce je také dáreček byl toho 9.12. 2016. pro mně na Vánoce. Snad bude vše pro mně<3 ♥
Budeme jíst! ♥

Vánoce, byly doslova boží tak zase za rok! Mám vícero fotek- ale byly bychom tu dlouho.


Takže ahojky jak jsem psala na začátku ten rok uběhl a možná tento rok nebo příští se můžete těšít na blogomas čislo 24 r.2017! přeji pěkný zbytek štědrího dne! a hezké dobré ránko.VÁNOCE ROKU 2016!!!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 8:24 | Reagovat

Máte krásně vyfocené domácí mazlíčky. :) Rozkošné chulapaté zvířátka. :) Tak pěkně se mi na ně kouká. :) Doufám že si letošní Vánoce užiješ. :) Přeju krásné a veselé. :)
Magicmax

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama